Buurderij van

Berlin - Kreuzberg - Graefekiez

Angelika Und Panos 0
Verantwoordelijke van deze Buurderij

De Boeren

100pct.
Reza Zand
Plaats
Berlin
Beroepen
Koffiebrander, Olijvenkweker, Olijfolie producent
Alpujarra y más - Erlesenes aus Andalusien
Werner Hofer
Plaats
Berlin
Beroepen
Confituurmaker, Inmaker, Olijvenkweker, Wijnbouwer, Olijfolie producent
Anvala
Vanessa, Anna, Laura Ingold, Calmet, Jirjahn
Plaats
Berlin
Beroep
Banketbakker
Bauer Freigeist
Bauer Freigeist
Plaats
Wiepke
Beroep
Zuivelproducent
Belly Love
Jessica Sorgenfrei
Plaats
Berlin
Beroep
Chocolatier
Bienenschiff, Imkerei Torsten Wiens
Torsten Wiens
Plaats
Erkner
Beroep
Imker
Casa Alpina
Werner Heiss
Plaats
Berlin
Beroep
Inmaker
Chursdorfer Büffelspezialitäten
Ines Engel
Plaats
Penig
Beroep
Kaasverfijner
Der Olivenbaum
Christian Frankenberg
Plaats
Stendal
Beroepen
Chocolatier, Inmaker
des KAISERS MÜHLE am Feldblumeweg
Christian Kaiser
Plaats
Kemberg
Beroep
Inmaker
Die Backstube
Die Backstube
Plaats
Berlin
Beroep
Bakker/Banketbakker
eatPLANTS
Sebastian Bentele
Plaats
Berlin
Beroep
Inmaker
ECF Farmsystems GmbH
Carsten Mehl
Plaats
Berlin
Beroepen
Groentekweker, Viskweker
endorphina Backkunst GmbH
Endorphina Bio-backkunst
Plaats
Berlin
Beroep
Bakker/Banketbakker
Försterhof Görlsdorf
Irina Wengert
Plaats
Angermünde
Beroepen
Poelier, Imker, Zoogkoeienhouder, Ganzenhouder, Varkenshouder, Kippenhouder, Jager
fresh tasia
Ralf Szydlewski
Plaats
Falkensee
Beroep
Groentekweker
Fruleé
Marat Nugmanov
Plaats
Berlin
Beroep
Confituurmaker
HaferZeit
Anna Stiegemann
Plaats
Berlin
Beroep
Inmaker
Harfesigg
Jens Kaltofen
Plaats
Lugau
Beroepen
Producent van ambachtelijke pasta, Distilleerder
Henrys-Kartoffelkiste
Henry Kosse
Plaats
Sonnenberg
Beroep
Groentekweker
Imkerei Wendt
Christian Wendt
Plaats
Paulinenaue
Beroep
Imker
JOSEPHINES FEINKOST
Christian Parzich
Plaats
Berlin
Beroep
Inmaker
Kaffeekult - Kaffeerösterei Stendal
Marianne Krassort
Plaats
Stendal
Beroep
Koffiebrander
Kohrener Land Imkerei
Nadine Römer
Plaats
Geithain
Beroep
Imker
Lemke Brauerei Berlin
Gregor Graske
Plaats
Berlin
Beroep
Brouwer
LGD Landwirtschaftsges. Diedersdorf mbH
Diedersdorfer Ölmühle
Plaats
Vierlinden
Beroep
Olijvenkweker
Luch-Gärtnerei kbA
Reiner Glawe
Plaats
Märkisch Luch
Beroepen
Fruitteler, Paddenstoelenkweker, Groentekweker
Maisoap
Gudrun Schmidt
Plaats
Berlin
Beroep
Zeepfabrikant
Malz&Moritz -Privatbrauerei von Angern GmbH
Julian Von Angern
Plaats
Berlin
Beroepen
Brouwer, Restauranthouder, Traiteur, Bezorger, Thee fabrikant
Nudelmanufaktur Märkische Schweiz
Florian Reverey
Plaats
Müncheberg
Beroep
Producent van ambachtelijke pasta
Öko Agrar GmbH Unteres Odertal
Thomas Michael
Plaats
Schwedt/Oder
Beroep
Zoogkoeienhouder
Peters' Landwirtschaft
Hans-christoph Peters
Plaats
Werneuchen
Beroepen
Zoogkoeienhouder, Geitenhouder, Ganzenhouder, Varkenshouder, Kippenhouder, Groentekweker
PortuVital
Antonio Fernando De Almeida Abrantes
Plaats
Berlin
Beroep
Bakker/Banketbakker
Potsdamer SauenHain
Potsdamer Sauenhain
Plaats
Potsdam
Beroep
Varkenshouder
Pufferfreunde by Schellenberg Pilze & Pufferspezialitäten
Sylvia Schellenberg
Plaats
Weischlitz
Beroep
Inmaker
Riethwiesenhof & Genusswerkstätten
Rudolf Sasse
Plaats
Kalbe (Milde)
Beroepen
Poelier, Veehouder (andere dieren), Eendenhouder, Varkenshouder, Groentekweker, Azijnmaker
Sascha Kraatz
Sascha Kraatz
Plaats
Schönwalde-Glien
Beroepen
Kippenhouder, Jager
Schwarze Kuh
Maria Mundry
Plaats
Berlin
Beroep
Zoogkoeienhouder
Siruperie
Andrija Durin
Plaats
Berlin
Beroep
Stroopfabrikant
Spargelland Hoppenrade
Armin Dr. Rathfelder
Plaats
Wustermark
Beroep
Groentekweker
Stolzenhagener Gold
Georg Kindler
Plaats
Berlin
Beroep
Imker
TEE.SALON.IKI
Teesaloniki - Panos
Plaats
Berlin
Beroep
Fruitteler
Teig & Füllung
Bruno Ebermann
Plaats
Berlin
Beroep
Inmaker
Ute's Kräuterstube
Ute Banaskiwitz
Plaats
Oranienburg
Beroep
Thee fabrikant
Wasserbüffelfarm Dewitz
Holger Weichhan
Plaats
Taucha
Beroepen
Poelier, Zoogkoeienhouder, Ganzenhouder, Varkenshouder, Kippenhouder
XOGUE
Holger Intveld
Plaats
Berlin
Beroep
Chocolatier
ZooLoo
Lennart Holst
Plaats
Berlin
Beroep
Bezorger